Hodinky

Korutánska kvalita za prijateľnú cenu – značka JL

Jacques Lemans hodinky oslávili svoju štyridsiatku len pred pár rokmi, a za tie desaťročia  dosiahli závideniahodný úspech: dnes patria medzi špičkové značky a predávajú sa v 120 krajinách sveta. Gentlemena s menom Jacques Lemans by sme však za úspešnou firmou márne hľadali.  Založili ho totiž páni s menom Alfred a Norbert Riedl z rakúskeho Korutánska. Hodinárska firma dvoch bratov bola založená v roku 1975. Už o skromných sedem rokov sa im otvoril svet: v roku 1982 otvorili trh v Honkongu, v roku 1995 v Nemecku. A napriek tomu, že firma dodnes sídli v korutánskom St. Viet an der Glan, istú časť produkcie presunuli do Švajčiarska. Produkcia z ich švajčiarskej „dielne“  sa pýši nápisom „Swiss made“.

JL hodinky sú spojením kvalitného materiálu, najnovšej technológie a prvotriedneho vzhľadu. Rozumná cena sa k tejto neodolateľnej charakteristike pripája už len ako bonus pre tých, ktorí sa pre JL hodinky rozhodnú.

S JL hodinkami si určite každý príde na svoje. Výber je viac než bohatý, firma ponúka naoebzaj širokú paletu výrobkov:  vybrať si môžete spomedzi 1000 modelov. Nájdete tam líniu klasických quartzových hodiniek v sérii Classic, alebo keramické varianty. Obľúbenou sa stala originálna športová séria JL hodiniek, ktoré sa spájajú s Ligou šampiónov UEFA. Nechýbajú ani automatické mechanické hodinky, vizuálne kreatívne modely Alpha Saphir alebo módne kusy série La Passion, ktorých vznešený vzhľad zabezpečia Swarovski kryštáliky. A keby to ešte stále nestačilo, je tu aj inšpirácia priamo z Hollywoodu: z  produkcie bratov Riedlovcov si môžete vybrať aj modely, ktoré v roku 2013 firma „vysnívala“ spolu s americkým hercom Kevinom Costnerom, ktorý sa na designe JL hodiniek sám zúčastnil. Takže JL hodinky s americkým  nádychom sú tu tiež pre vás.  

                                           

Mohlo by Vás zaujímať